KOLEKCJA DEDYKOWANA

 

Jeżeli chcesz sprawić radość bliskiej osobie, wręczając jej wyjątkowy podarunek, koniecznie zapoznaj się z asortymentem zgromadzonym w poniższej kategorii. Kolekcja pereł na upominek zawiera różnorodne wyroby jubilerskie, spośród których na pewno znajdziesz te, które zachwycą Cię i obdarowaną osobę.

Perły na prezent

Proponowana biżuteria na prezent to kolekcja, która:

  • została wykonana z dbałością o wszelkie detale i charakteryzuje się ponadprzeciętną trwałością, dlatego posłuży właścicielce przez lata,
  • przypadnie do gustu każdej pani ‒ do wyboru masz wiele modeli bransoletek, które z łatwością dopasujesz do upodobań bliskich,
  • sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Obdarowana kobieta będzie ją mogła nosić do casualowych i eleganckich strojów.

Perły to idealny pomysł na prezent. Przekonaj się o tym! Już teraz zapoznaj się z opisem poszczególnych propozycji na upominek, zamów wybraną i wywołaj uśmiech na twarzy osoby, której ją wręczysz. Przejrzyj także pozostałe działy i uzupełnij swoją szkatułkę o ponadczasową biżuterię.

Horidē

Horidē
Horidē

Bransoletkę Horidē (oznacza święto), stworzyliśmy ją aby uczcić wyjątkowe chwile oraz ważne momenty w życiu. Nasza biżuteria będzie mile przypominać o tych chwilach.

Kolor biały oraz szary przede wszystkich kojarzony jest ze świeżością, niewinnością,  czystością, ale również symbolizują nowy początek.

Bransoletka wykonana jest z wysokiej jakości pereł w kolorze białym, na nici jedwabnej. Perły uzupełnia masa perłowa w kolorze białym i szarym z srebrnymi kuleczkami (pr. 925).Bransoletka zakończona jest klasycznym karabińczykiem z przedłużką, która umożliwia swobodną regulację do rozmiaru nadgarstka.

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5 dni

Cena:

88,00 zł

szt.

Kireina

 Kireina
Kireina

Bransoletka Kireina w polskim tłumaczeniu to piękno. Obudź w sobie piękno, każda z nas jest piękna, a ta bransoletka ma pomóc w akceptacji samej siebie.

Bransoletka jest wykonana z hodowlanej białej perły z masą perłową w kolorze szarym i niebieskim z kuleczkami srebrnymi (pr.925). Całość jest nawleczona na jedwabnej nici, zakończona klasycznym zapięciem z przedłużką, która umożliwia swobodną regulację do rozmiaru nadgarstka. Bransoletka świetnie nada się na specjalne okazje dla wyjątkowej osoby. Cała kompozycja jest minimalistyczna, która będzie pasowała do każdej stylizacji.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5 dni

Cena:

68,00 zł

szt.

Takaramono

Takaramono
Takaramono

Bransoletka Takaramono w języku polskim ma znaczenie skarb. Każdy w życiu ma bliską osobę, którą darzy wyjątkowym uczuciem. Podarujmy wyjątkowej osobie coś wyjątkowego, czym jest nasz bransoletka.

Bransoletka wykonana jest z wysokiej jakości pereł w kolorze białym na nici jedwabnej. Perły uzupełnia masa perłowa w kolorze brązowo kremowym z srebrnymi kuleczkami (pr. 925), zakończona klasycznym zapięciem z przedłużką, która umożliwia swobodną regulację do rozmiaru nadgarstka.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5 dni

Cena:

68,00 zł

szt.

Oiwai

Oiwai
Oiwai

Bransoletka Oiwai ( co oznacza uroczystość) Kompozycja którą ją tworzy jest bardzo elegancka, wyrazista co kojarzy się z ważnymi chwilami w życiu. Nasza bransoletka sprawi, że celebracja uroczystości będzie jeszcze bardziej elegancka. Użyte kolory w pełni współgrają ze sobą  i dodają szyku.

Bransoletka jest wykonana z hodowlanej białej perły z masą perłową w kolorze granatowym, szarym oraz turkusowym z kuleczkami srebrnymi (pr.925). Całość jest nawleczona na jedwabnej nici, zakończona klasycznym zapięciem, która umożliwia swobodną regulację do rozmiaru nadgarstka.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5 dni

Cena:

68,00 zł

szt.

Kenkō

Kenkō
Kenkō

Bransoletka Kenkō (zdrowie) Bardzo często życzymy najbliższym zdrowia. Powstała ta bransoletka. aby przypominać jak ważne jest zdrowie i warto o nie dbać.

Kolor zielony który jest użyty w kompozycji symbolizuje naturę, ekologię, a również regeneruje siły  i uspokaja.

Bransoletka wykonana jest z wysokiej jakości perły w kolorze białym, na nici jedwabnej. Perełkę uzupełnia masa perłowa w kolorze zielonym i białym z srebrnymi kuleczkami (pr. 925).Bransoletka zakończona jest klasycznym karabińczykiem z przedłużką, która umożliwia swobodną regulację do rozmiaru nadgarstka.

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5 dni

Cena:

58,00 zł

szt.

Yume

Yume
Yume

Bransoletka Yume inaczej marzenie jest kierowane dla osób, które chcą spełniać swoje marzenia. Każdy ma swoje marzenia, i może ta bransoletką przyczyni się do spełnienia ich, będzie motorem motywacyjnym.

Bransoletka jest wykonana z hodowlanej białej perły z masą perłową w kolorze szarym, zielonymi z kuleczkami srebrnymi (pr.925). Całość jest nawleczona na fioletowej jedwabnej nici, zakończona klasycznym zapięciem, która umożliwia swobodną regulację do rozmiaru nadgarstka. . Bransoletka świetnie nada się na specjalne okazje dla wyjątkowej osoby. Cała kompozycja jest minimalistyczna, która będzie pasowała do każdej stylizacji.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5 dni

Cena:

58,00 zł

szt.

Attakai

Attakai
Attakai

Bransoletka Attakai w języku japońskim oznacza ciepło. Podarujmy  trochę ciepła i bliskości drugiej osobie.

Kolor beżowy jest to kolor który jest świeży, przytulny, ciepły a również ma cechy relaksacyjne.

Bransoletka wykonana jest z wysokiej jakości perły w kolorze białym, na beżowej nici jedwabnej. Perełkę uzupełnia masa perłowa w kolorze kremowym ze srebrnymi kuleczkami (pr. 925). Bransoletka zakończona jest klasycznym karabińczykiem z przedłużką, która umożliwia swobodną regulację do rozmiaru nadgarstka.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5 dni

Cena:

58,00 zł

szt.

Ai

Ai
Ai

Bransoletka Ai  z kolekcji dedykowanej wykonana jest z wysokiej jakości perły w kolorze białym, na różowej nici jedwabnej. Perełki uzupełnia rózowa masa perłowa ze srebrnymi elementami (pr. 925).Bransoletka zakończona jest klasycznym karabińczykiem z przedłużką, która umożliwia swobodną regulację do rozmiaru nadgarstka.

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5 dni

Cena:

58,00 zł

szt.

Arigatō

Arigatō
Arigatō

Bransoletka Arigatō oznacza dziękuję i powstała, aby podziękować drugiej osobie za to że jest w różnych dla nas chwilach.

Kolor różowy jest kojarzony z delikatnością, kobiecością, miłością. Kolor czerwony cechuje się również miłością, ale też z odwagą, energią.

Bransoletka jest wykonana z hodowlanej białej perły z masą perłową w kolorze różowym z kuleczkami srebrnymi (pr.925). Całość jest nawleczona na czerwonej jedwabnej nici, zakończona klasycznym zapięciem z przedłużką, która umożliwia swobodną regulację do rozmiaru nadgarstka. Cała kompozycja jest minimalistyczna, która będzie pasowała do każdej stylizacji.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5 dni

Cena:

58,00 zł

szt.

Sōrumeito

Sōrumeito
Sōrumeito

Bransoletka Sōrumeito w polskim znaczeniu oznacza Bratnią Duszę. Każda osoba ma taką bliską osobę, która jest z nami w każdej sytuacji i ratuje nas w najbardziej dla nas potrzebujących chwilach. Dajmy tej osobie znać  o tym, że jest dla nas Ważna.

Kolor niebieski kompozycji  oznacza zaufanie, bezpieczeństwo, stabilność.

Bransoletka jest wykonana z hodowlanej białej perły z masą perłową w kolorze niebieskim z kuleczkami srebrnymi (pr.925). Całość jest nawleczona na jedwabnej nici, zakończona klasycznym zapięciem, która umożliwia swobodną regulację do rozmiaru nadgarstka. . Bransoletka świetnie nada się na specjalne okazje dla wyjątkowej osoby. Cała kompozycja jest minimalistyczna, która będzie pasowała do każdej stylizacji.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5 dni

Cena:

58,00 zł

szt.

Yorokobi

Yorokobi
Yorokobi

Bransoletka Yorokobi w polskim tłumaczeniu jest to radość. Radości nigdy za wiele, więc postarajmy się cieszyć z małych rzeczy, a tą rzeczą może być nasza bransoletka Yorokobi. Jest w kolorach tj. żółty, brązowy. Szczególnie kolor żółty jest kolorem optymistycznym, radosnym co może pokonać wszelkie smutki.

Kompozycja ta jest minimalistyczna a jednak ma coś w sobie co sprawia, że odrazu poprawia humor.

Bransoletka wykonana jest z wysokiej jakości perły w kolorze białym, na żółtej nici jedwabnej. Perełki uzupełnia żółto-brązowa masa perłowa ze srebrnymi elementami (pr. 925).Bransoletka zakończona jest klasycznym karabińczykiem z przedłużką, która umożliwia swobodną regulację do rozmiaru nadgarstka.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5 dni

Cena:

58,00 zł

szt.

Tanjō

Tanjō
Tanjō

Bransoletka Tanjō (z języka japońskiego to narodziny). Narodziny możemy odczytywać dwojako, narodziny czegoś nowego albo narodziny nowego życia. Bransoletka powstała aby celebrować te chwile oraz przypominać najpiękniejsze momenty, ktore tez moga okazac się sentymentalne.

Bransoletka  jest wykonana z hodowlanej białej perły z masą perłową w kolorze niebieskim i białym z kuleczkami srebrnymi (pr.925). Całość jest nawleczona na jedwabnej nici, zakończona klasycznym zapięciem, która umożliwia swobodną regulację do rozmiaru nadgarstka.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5 dni

Cena:

58,00 zł

szt.

Seikō

Seikō
Seikō

Bransoletka Seikō (inaczej powodzenie) jest to kolejną rzeczą, którą życzymy bliskiej osobie. Dzięki naszej bransoletce możemy drugiej osobie pomóc w podejmowaniu pozytywnych decyzji.

Kolor zielony to kolor nadziei, wolności, szczęścia.

Bransoletka  wykonana z hodowlanej białej perły z masą perłową w kolorze szarym, zielonymi z kuleczkami srebrnymi (pr.925). Całość jest nawleczona na zielonej nici jedwabnej, zakończona klasycznym zapięciem, która umożliwia swobodną regulację do rozmiaru nadgarstka.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5 dni

Cena:

58,00 zł

szt.

Un

Un
Un

Bransoletka Un to inaczej szczęście. W życiu ważne jest, aby być szczęśliwym i zarażać innych szczęściem. Bransoletka została zaprojektowana z myślą, aby przypominać o tym szczęściu w różnych chwilach momentach. To taki amulet szczęścia, aby spełniać swoje marzenia. Sama w sobie bransoletka jest subtelna, elegancka, a także delikatna.

Bransoletka wykonana jest z wysokiej jakości perły w kolorze białym, na żółtej nici jedwabnej. Perełki uzupełnia żółto-brązowa masa perłowa ze srebrnymi elementami (pr. 925). Bransoletka zakończona jest klasycznym karabińczykiem z przedłużką, która umożliwia swobodną regulację do rozmiaru nadgarstka.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5 dni

Cena:

58,00 zł

szt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl