O NAS

My Pearls to marka, która została stworzona z zamiłowania do pereł, masy perłowej oraz jedwabiu, a także z sentymentu do Japonii. To tam po raz pierwszy mieliśmy przyjemność  zobaczyć przepiękną biżuterię perłową oraz jedwab. Zainspirowani japońską perłą postanowiliśmy również tworzyć tak piękną biżuterię. W Japonii ludzie przykładają ogromną wagę do obdarowywania drugiej osoby upominkiem, aby podkreślić że są dla nich bardzo ważni. Traktują to jako celebrację chwil z drugą bliską dla nich osobą. Naszym pragnieniem jest poprzez perły uwiecznić wszystkie piękne chwile oraz przypominać o wyjątkowych wydarzeniach.

Japonia słynie również z tego, że po raz pierwszy tam zostały stworzone hodowlane perły. W kulturze japońskiej perły od wieków są postrzegane jako talizmany, które symbolizują mądrość, miłość, dobrobyt i szczęście. Dlatego nasza biżuteria będzie pełnić rolę takich pozytywnych talizmanówSentyment którym darzymy Japonię jest wielki, więc postanowiliśmy przenieść ten klimat do naszego sklepu. Nie bez powodu użyliśmy nazw japońskich, zarówno w kolekcji ślubnej, jak i w dedykowanej. Szczególnie w kolekcji dedykowanej nazwy oznaczają wszystko, to czego życzymy drugiej osobie. Biżuteria My Pearls jest w dwóch przepięknych kolekcjach: ślubnej oraz dedykowanej

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@mypearls.pl lub telefonicznie pod numerem 501636717.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
My Pearls

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl